Contact voor medisch professionals

Intercollegiaal overleg 

Voor CITO aanvragen, overleg met specialisten en vragen
T: 071-5160022. Bereikbaar maandag t/m vrijdag van
08:00 - 17:00 uur. Een CITO aanvragen kan op werkdagen
van 8.00 tot 15.00 uur.

Voor het versturen van documenten kunt u ons faxen
F: 071-5160098

Werkvoorbereiding

Laura Jansen
Medewerker werkvoorbereiding

 

 

 

 

 

laura

Specialisten

Klinisch Chemicus

Dr. Annette Kooijman


 

Microbioloog

Drs. Jayant Kalpoe


 

Cardiologen

Dr. C.J.H.J. Kirchhof
Drs. J.G. de Leeuw
Drs. P.J. Jansen
Drs. A. Lorsheyd
Dr. C.M.H.B. Lucas
Drs. P.E.J. van Pol
Dr. T.J. Römer
Drs. A.J. Sieders
Drs. W.J. Tietge
Dr. J. Thijssen

Hoofd fundusfotografie

Grazyna Smits-Kosyna



Annette

Jayant

 

 

 

 

 

 

Grazyna

Relatiebeheer

Contact instellingen en klinieken

Femke Datema
Unit coördinator
T: 0611024379
E: f.datema@salux.nl

Contact huisartsen

Jakko Cats
Accountmanager 
T: 0645352267
E: j.cats@scal.nl

Contact huisartsen

Martin Bik
Accountmanager 
T: 0641902806
E: m.bik@scal.nl

Contact verloskundigen en vrijgevestigde psychiaters

Ida Hogervorst
Accountmanager 
T: 0657350954
E: i.hogervorst@scal.nl

Contact huisartsen

Louise Haring
Accountmanager
T: 0628891934
E: louise.haring@nmdl-lcpl.nl

Contact huisartsen

Mary Hermans
Accountmanager
T: 0625360187
E: mary.hermans@nmdl-lcpl.nl

Contact huisartsen 

Meaghan Drenth
Accountmanager
T: 0620568614
E: meaghan.drenth@nmdl-lcpl.nl

 

Femke

jakko

Martin

Ida

 

louise

mary

meaghan

Financiële administratie

E: financieleadministratie@scal.nl

 

Logistieke dienst

Ieb Abramsen
Medewerker logistieke dienst
E: algemenedienst@scal.nl

 

 

 

ieb