Contact voor medisch professionals

Intercollegiaal overleg 

Voor CITO aanvragen, overleg met specialisten en vragen
T: 071-5160022. Bereikbaar maandag t/m vrijdag van
08:00 - 17:00 uur. Een CITO aanvragen kan op werkdagen
van 08.00 - 15.00 uur.

Voor het versturen van documenten kunt u ons faxen
F: 071-5160098

Werkvoorbereiding

 

Laura Jansen
Medewerker werkvoorbereiding

 

 

 

 

 

laura

Specialisten

Klinisch Chemicus

Dr. Annette Kooijman


 

Microbiologen

Dr. M.A. Leversteijn-van Hall




Dr. J.J. Kerremans





Dr. K.A. Heemstra





Dr. M. Leendertse





Dr. M.J. Becker


 

 

Cardiologen

Dr. C.J.H.J. Kirchhof
Drs. J.G. de Leeuw
Drs. P.J. Jansen
Drs. A. Lorsheyd
Dr. C.M.H.B. Lucas
Drs. P.E.J. van Pol
Dr. T.J. Römer
Drs. A.J. Sieders
Drs. W.J. Tietge
Dr. J. Thijssen

Hoofd fundusfotografie

Grazyna Smits-Kosyna



Annette

Dr. M.A. Leversteijn- van Hall

Dr. J.J. Kerremans

Dr. Heemstra

Dr. M. Leendertste

Dr. M.J. Becker

 

 

 

 

 

 

Grazyna

Relatiebeheer

Contact tenders

Femke Datema
Unit coördinator
T: 0611024379
E: f.datema@salux.nl

Contact regio Leiden, Alphen en Amsterdam

Jakko Cats
Accountmanager 
T: 0645352267
E: j.cats@scal.nl

Contact regio Den Haag, Zoetermeer en de Bollenstreek

Martin Bik
Accountmanager 
T: 0641902806
E: m.bik@scal.nl

Contact 

Louise Haring
Accountmanager
T: 0628891934
E: louise.haring@nmdl-lcpl.nl

Contact 

Mary Hermans
Accountmanager
T: 0625360187
E: mary.hermans@nmdl-lcpl.nl

Contact  

Meaghan Drenth
Accountmanager
T: 0625551453
E: meaghan.drenth@nmdl-lcpl.nl

 

Femke

jakko

Martin

 

louise

mary

meaghan

Financiële administratie

E: financieleadministratie@scal.nl

 

Logistieke dienst

Ieb Abramsen
Medewerker logistieke dienst
E: algemenedienst@scal.nl

 

 

 

ieb